Vulmdiet

Vaše odkazy v podobe referencií.

Referencie

List od spokojnej klientky, ktorá roky bojovala s podvýživou svojho teraz už dospelého syna s veľkým svalovým deficitom.

Dobrý deň pani Pásztóová,
veľmi pekne ďakujem, hlavne ja, lebo príprava bude na mne:) Ďakujem Vám za včerajší deň, veľa času ste nám venovali a Lacko sa rozhodol už tam u Vás pre zdravie namiesto basketbalu. S týmto som bojovala posledné dva roky a trpezlivo čakala, kedy si uvedomí, že stravovanie musí byť zdravšie, hodnotnejšie. Kúpila som mu všetko, omega3, Bkomplex, Calcium s D vitamínom, okrem toho hroznový cukor, dokonca semiačka s vodou v izbe na stolíku som mu pripravila lieskové oriešky, hrozienka, musli tyčinky. A konečne som ráno mohla nakúpiť celozrnné pečivá ! :) Po tomto som túžila posledné roky, aby sa takto stravoval a veľmi mi to bolo ľúto, že sa na nič nechytí, čo si pripravujem ja doma. Všetko, čo ste mu povedali, mu bolo známe odo mňa a som rada, že takto rýchlo zareagoval. Ostáva mi len veriť, že vydrží, nie len pár mesiacov, ale že sa mu vytvorí zdravý stravovací návyk na celý život. Kto raz príde na chuť zdravému životnému štýlu, ťažko sa vráti k tým nehodnotným, nechutným potravinám :) Chcieť chce, len aby bol dostatočne trpezlivý, so silnou vôľou.
Vďaka!
Eva Banásová


Ďakujeme pani Banásovej za ochotu podeliť sa so svojou skúsenosťou.

 

Príbeh pani Zuzany z Popradu:

Mám 32 rokov a rapídne som pribrala, keď som pred piatimi rokmi čakala synčeka. Dvadsať kíl navyše som najskôr nepokladala za také tragické, pred pôrodom som aktívne športovala a rátala som, že tieto kilogrami zhodím tak rýchlo ako som ich nabrala. No mýlila som sa. Popri starostlivosti o syna som nemala čas športovať a okrem toho som bola natoľko unavená, že som na nič iné okrem dieťaťa a domácnosti nemala energiu.

Keď syn začal chodiť do škôlky a ja do práce, kolegovia, ktorí ma dlhšie nevideli len ťažko skrývali zdesenie z toho, ako veľmi som pribrala. Rozhodla som sa, že získam svoju dobrú postavu späť.

Nasledovalo obdobie, keď som hltala tablekty na chudnutie, skúšala rôzne tukožrútske diéty a iné formy diét, ktoré účinkovali len na chvíľu - do troch mesiacov boli kilá späť aj s bonusom. Bola som z toho nešťastná a už som sa chcela zmieriť s tým, že nikdy nebudem ako predtým, keď som náhodou uvidela reklamný spot VULM Diet v televízii. 

Klikla som si na: www.vulmdiet.sk a dočítala sa o proteínovej diéte, novinke v oblasti chudnutia. Veľmi ma to zaujalo, tak som sa vybrala do centra u nás v Poprade. Ostala som veľmi prekvapená milým a osobným prístupom pani poradkyne v centre. Jej pokyny som do bodky dodržala počas celého programu a schudla som neuveriteľných 15 kíl.

Dodnes som nepribrala ani kilo. Športujem, zdravo sa stravujem a teším sa z obdivných pohľadov nielen mojich kolegov. Konečne sa cítim príťažlivá a nechcem na tom nič zmeniť! Ďakujem!

Zuzana z Popradu

Používaním stránok prevádzkovateľa SLIM 4U, s.r.o. dietologické centrum
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.