Vulmdiet

Ak ste sa naozaj rozhodli schudnúť, sme tu pre Vás! Viac na našich videách.

Pripravili sme pre Vás nové video

Pripravili sme pre Vás nové  video

Obezita sa stáva pre Vás ťarchou, prestávate byť so sebou spokojný? Premieta sa to do Vášho života, do Vašich vzťahov v súkromí aj v práci?

Ak ste si svoju obezitu uvedomili, je to dobré, lebo uvedomenie je prvým krokom na ceste niečo s tým urobiť. Na jej konci je odmena za disciplínu a prácu na sebe, spokojnosť samého so sebou, väčšia vitalita, stabilita, radosť zo svojho tela, zo seba a zo života.

Ak ste sa naozaj rozhodli schudnúť, sme tu pre Vás! Pomôžeme Vám schudnúť bez hladovania a jo-jo efektu prostredníctvom osvedčeného a bezpečného diétneho programu VULM Diet.

VULM Diet je komplexný program manažmentu regulácie hmotnosti, ktorý je zameraný na dosiahnutie a zachovanie ideálnej hmotnosti, odstránenie škodlivého vnútrobrušného tuku a zároveň vedie k získaniu návykov charakteristických pre zdravý životný štýl.

Počas celej doby trvania programu je Vám k dispozícií odborne vyškolený tím pracovníkov v poradensko - diagnostických centrách na Slovensku. Lekársky dohľad nad celým programom drží RNDr. Anetta Weisenberg, medical advicer a MUDr. Anna Závorová, PhD. - odborníčka v oblasti interného lekárstva.

 

 

Používaním stránok prevádzkovateľa SLIM 4U, s.r.o. dietologické centrum
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.